close

OBO-Bettermann'ın yanlış sayfasında bulunuyor olabilirsiniz. Geçiş yapabileceğiniz ülke seçenekleri:

OBO için sürdürülebilirlik

Ekonomik devamlılık

Marka kalitesi ile ekonomik devamlılık: Kalite tecrübe ile oluşur.

OBO'nun marka kalitesi, akımı iletme, verileri aktarma ve enerjiyi kontrol etme gibi alanlarda hizmetinizdedir.
Şirketimizin çözümleri, kullanacağınız yere en iyi şekilde uyum sağlayan kaliteli ve akılcı ürünleri baz almaktadır. OBO, sadece köklü bilgi ve uzun yıllara dayanan tecrübe sayesinde pazarın yeni koşullarına ve değişikliklere doğru zamanda uyum sağlayabilmektedir. Bu şekilde de marka avantajı elde edilmektedir.

Yüksek kalite beklentisi için standartlaştırılmış süreçler son derece önemlidir. Süreçlerin sürekli kontrolü, optimizasyonu ve korunması, en yüksek beklentileri karşılar. Çevre ve kalite yönetimi ile iş güvenliği en yeni yönetmeliklere göre sertifikalandırılmıştır. Pratik uygulama için OBO çalışanlarına bir yönetim el kitabı ve kapsamlı bir QM sistemi sunulmuştur.

OBO, binaların elektroteknik altyapısı ile ilgili tüm alanlarda başarılı ve güvenli bir markadır ve öyle kalacaktır.

Markamızın temeli

  • Geleceğe uyumluluk
  • Yüksek ürün kalitesi
  • Pazar liderliği
  • Yenilikçi fikirler
  • Kapsamlı servis
  • Özel danışmanlık
Zirve buluşmaları ve sınır tanımadan ekonomik devamlılık ...

Ulrich Bettermann, 1983 yılından beri Dünya Ekonomik Forumu'nun (WEF) daimi üyesidir. Otuz yıldan beri Davos'ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu'nun hiçbirini kaçırmamıştır.
Son 30 yılın konuları çok çeşitlilik arz etmektedir. Berlin Duvarı'nın yıkılışı nedeniyle tarihi değişimler veya son yılların ekonomik ve mali krizi gibi her konuda Ulrich Bettermann aktif katılım göstermiştir.
Birçok anonim şirket yöneticisi arasında orta ölçekli bir aile şirketi yöneticisi olarak Ulrich Bettermann, Davos'ta bulunmaktan keyif almaktadır. Bir İsviçre televizyonuna verdiği röportajda şunları söylemiştir: "Zor zamanlarda daha iyi direnç göstererek uzun vadeli daha sosyal şekilde düşünmemiz gerekir, birçok şirkette sıklıkla personel değişikliği yaşanır, ancak biz orta ölçekli şirket olarak her zaman buradayız" OBO Genel Müdürü, dağ köyündeki zirve buluşması tutkusunu ve direncini korumaya devam ediyor. Kendisi ayrıca öncü liderlerle konuşmaların yanı sıra pazarda aktif şekilde ticaret yapmanın önemine de hakimdir. Bu nedenle başka kimsenin yapamayacağını yapmakta ve 30.000 ürünün her birini son derece iyi şekilde bilmektedir.