close

OBO-Bettermann'ın yanlış sayfasında bulunuyor olabilirsiniz. Geçiş yapabileceğiniz ülke seçenekleri:

İşte OBO

Birliktelik: Firmamız için müşterilere yakınlık, bize ihtiyaç duyulan her yerde ve her zaman önerilerimiz ve uygulamalarımız ile müşterinin yanında olma anlamına gelmektedir.

  • Galeri

Müşterilere yakınlık ve güvenilirlik

İçtenlik, güvenilirlilik ve yetkinlik, yüksek derecede kabul edilebilirliğe, inanılırlığa ve uzun süreli işbirliğine yol açmaktadır. Bu ortak değerliliğinin temelini, firmamızın müşterilerin isteklerine ve taleplerine tutarlı bir şekilde cevap vermesi oluşturmaktadır. Müşterilerimiz ile kuracağımız samimi ve yakın birliktelik, firmamızın amaçlarının en başında gelmektedir. Size en iyi ve uygun şartları sağlamak uğruna yeni yollar ve yöntemler geliştiriyoruz.

Öneri ve uygulama

Bize ihtiyacınız olan her zaman yanınızdayız. Ürünlerimize ilişkin sorularınız mı var? Montaj uygulamalarında desteğe mi ihtiyacınız var? Karmaşık projelerde planlama ile ilgili desteğe mi ihtiyacınız var? Çalışanlarımız, sizi projenin her aşamasında destekler. Bize ihtiyacınız olan her yerde yanınızdayız. Destek birimimizi sürekli olarak iyileştirme çabamız sayesinde, projenizin her aşamasında , gerçek ve sağlam bir birlikteliğin temelini atıyoruz.

Kısa sürede cevap verebilme ve güvenilirlilik

En uygun işlem akışları ve itina ile tasarlanmış lojistik, OBO ürünlerinin dünyanın her yerinde olması gereken zamanda olması gereken yerde olmasını sağlamaktadır. Büyük projelerde kapsamlı destek sunuyoruz: Planlamadan montaj uygulamalarına kadar.